Strona główna > Uncategorized > Singiel Artifiction

Singiel Artifiction

Artifiction“ to pierwszy singiel z nowej, płyty zespołu Loco Star zatytułowanej „Shelter“. Premiera płyty zaplanowana jest na 14 września 2012r. Tak jak poprzednia ukaże się nakładem wytwórni Kayax.
„Artifiction“ zaskakuje. Po raz pierwszy w historii Loco Star na pierwszy wokalny plan wyszedł Tomek Ziętek . Oczywiście, śpiewa też Marsija. A reszta, to już muzyczna magia spod znaku Loco Star.

Oprócz oryginalnego utworu „Artifiction“ do singla dodane zostały cztery bardzo atrakcyjne wersje :
– Bueno Bros remix
– Wersja akustyczna
– Chmara/Winter remix
– Slomo remix

BUENO BROS – Z pierwszym dźwiękami „Artifiction” już dzieje się coś, co sprawia, że odstawiasz na bok swoje założenia, łamiesz obietnice i dajesz się ponieść wyobraźni. A miało nie być remiksów Bueno na jakiś czas. Ten utwór po prostu chcieliśmy wziąć na warsztat, bo jest jednym z naszych ulubionych, przy których pozwolono nam pomajstrować. Grzech nie skorzystać!

CHMARA WINTER – ‚Artifiction – to drugi remix, który poczyniliśmy jako tandem Chmara i Winter. Nasz rmx tj. audialna wypadkowa i proces pracy któremu się poddaliśmy jest najlepszym dowodem na to iż nie należymy do środowiska zawodowych remixerów tworzących muzykę automatycznie i na zamówienie dla kogoś tam…
Musimy czuć, musimy lubić, chcemy tworzyć i dawać słuchać. Tak też jest w tym przypadku. Czujemy nutę oryginału, lubimy Loco skład, reszta to aż nasza muzyka.’

Kategorie:Uncategorized
  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: